Z kulturką na trawie

I Festyn rodzinny „Z Kulturką na Trawie” – impreza artystyczno-kulturalna na której gościnnie wystąpił słowacki teatr Divadlo Piki (14.08.2016r.)

Ahoj tam na pokładzie, był pocisk…..polana przy Uroczysku zawrzała! Kilku śmiałków, a w tym Kasia Sozańska, Ania Mazur, Agnieszka Jarząbek, Ola Szczygieł, Marcin Szczygieł Kasia Słomińska, Mariusz Pietruszka, Paweł Sozański, Sebastian Mazur, Asia Pradella, Kasia Hucz i Adam Hucz zmontowało niezłą imprezkę.

Warsztaty z najlepszymi i dla najlepszych – zabawa na 102! Było mnóstwo śmiechu i radości, słodkości i wygłupów.
Literackie spotkanie z Chesterem, warsztaty fotograficzne, warsztaty lego, zabawy i gry animacyjne, występ sekcji akrobatycznej pod kierownictwem Agnieszki Breguły, kulinarna uczta z Mistrzem Sebastianem, malowanie buzi, wata cukrowa i budząca najwięcej emocji loteria fantowa.

A na deser, a właściwie jako danie główne – najlepszy, jedyny taki i przezabawny słowacki Divadlo Piki z przedstawieniem „PIPI” – to była prawdziwa uczta kulturalna! Katka i Lubo – para cudownych aktorów, profesjonalistów w każdym calu, z humorem na najwyższym poziomie – dziękujemy Wam za ten magiczny czas. Chcemy WAS znowu.

Podziękowania dla Agnieszki Breguły i dziewczynek z sekcji akrobatycznej za niesamowity pokaz zręczności i elastyczności, Agnieszce i Oli za animacje i kolorowe buzie roześmiane, Oli za fotowarsztaty i fotorelację, Mariuszowi Wręczyckiemu i Akademii Małego Inżyniera za kreatywne warsztaty, Sebastianowi za kulinarne smakołyki, Mariuszowi za słodkości a także wszystkim sponsorom loteryjnych fantów.

Szczególne podziękowanie dla Gospody Uroczysko i Pana Przemka Jara za zaufanie i wpuszczenie ten całej naszej montażowej bandy. DZIĘKUJEMY!!! A jak było, zobaczcie sami.

Foto: Ola Szczygieł www.olaszczygiel.pl