Warsztaty różne

Dzieci i Kwiaty – warsztaty florystyczne z okazji Dnia Matki (25.05.2016r.)

Warsztaty florystyczne dla dzieci to nowatorski pomysł na zajęcia artystyczne dla najmłodszych i ich rodziców. Święto naszych Mam stało się doskonałą okazją do zainteresowania dzieci florystyką oraz tworzeniem dekoracji z kwiatów. W prezencie dla tych najważniejszych powstawały kwiatuszkowe laurki, hawajskie naszyjniki, girlandy i inne kompozycje.

Ogromne podziękowania dla Pani Ani Szwedzińskiej, dzięki której warsztaty zyskały takiego rozpędu i takiej mocy i takiego wymiaru ! KOSMOS, cudna, przecudna organizacja. Kwiaciarnia Kwiaty ANI zapewniła nam wszystkie niezbędne materiały potrzebne do wykonania tych cudności, a oprócz tego jeszcze słodziutki poczęstunek. Podziękowania także dla Pani Czesławy Włuka za fotorelację oraz Pani Danieli Stier za drewniane pomoce artystyczne, Katarzynie Lizurek za natychmiastowe wsparcie artystyczne, Pani Urszuli Monkos i Ani Trzepizur – za nawlekanie mimo ciężkich warunków(słabe nici, niesłuchające igły – to nasza montażowa wina), Asi Pradeli z rodziną za pomoc i siły sprawcze, Edycie Marek i Lucjanowi za Wasze uśmiechy.
Największe podziękowania dzieciaczkom tak chętnym do pracy, mamusiom, dzielnym tatusiom, babciom, no i przede wszystkim CAŁEJ EKIPIE kwiaciarni Kwiaty Ani.

„Kwiaty i dzieci” z okazji Dnia Mamy, tym razem okiem Pani Czesława Włuka.

Foto: Czesława Włuka