Zespół

kasia-os

Kasia …

… wspaniała kobieta, wspaniały człowiek, otwarta na ludzi. Dla każdego znajdzie chwilę, mimo ciągłego zabiegania, pracowita nie jak mrówka – jak całe mrowisko! Oswoiła matematykę i ekonomię, jest panią rachunkowości i przedsiębiorczości, zarządzania, doradca, ma ogromne doświadczenie zawodowe. Gospodarna, zaradna, zorganizowana! Działaczka, popularyzatorka kultury przez wielkie K pisanej! Zaraża uśmiechem i dobrym słowem, każdego!

Mama Kubusia, Żona Pawła, Córka, Sąsiadka, Koleżanka z pracy, Przyjaciółka!!!

ania-m

Ania …

… pedagog z zawodu i z zamiłowania! Z pasją pielęgnuje w sobie wewnętrzne dziecko i chyba dlatego tak dobrze rozumie się z małymi ludźmi i ludźmi w ogóle. Lubi kulturę alternatywną, niszową muzykę, dobrą literaturę, teatr, innowacyjność. Lubi iść pod prąd, przekornie, z błyskiem w oku wyszukuje ambitne i kreatywne rozwiązania. Uśmiech i pogoda ducha to jej dewiza, uważa, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Nie przestaje nabywać nowych umiejętności, uważa, że największą inspiracją jest po prostu – życie!

Prywatnie żona kuchmistrza i mama dwóch trzpiotek, Mileny i (dla odmiany) Aliny. Zawodowo mama wielu.

1000 pomysłów przez głowę przechodzi jej co dzień, strach się bać…

aga

Agnieszka…

…artystyczna dusza „Montowni” . Radosna, kreatywna, ambitna, z głową pełną pomysłów i niespożytymi zasobami energii.
Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania artysta. Właścicielka Pracowni Artystycznej Scrapinspiracji , nauczyciel wychowania przedszkolnego i animator zabaw dziecięcych. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a każde nowe wyzwanie postrzega jako szansę rozwoju dla siebie i innych. Kocha ludzi, dlatego chętnie nawiązuje nowe relacje, dzieli się doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.

Jaka jest? Jest po prostu sobą, z nieudawaną sympatią do dzieci, zaangażowaniem i energią. Jej pasją jest odkrywanie w dzieciach potencjału, zarażanie optymizmem i dzielenie się swoimi pasjami… Wnosi do MONTOWNI radość, wywołuje uśmiech i stymuluje kreatywność, w myśl zasady, że „Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, gdyż wiedza jest ograniczona …”

Agnieszka, Żona Piotrka, Mama Ewki, po prostu cudowna osóbka, zmysłowa i figlarna a zarazem mądra, zawsze z dobrym i pozytywnym słowem na ustach.

ola

Ola…

…kolejna niespokojna dusza – artystyczna „Montowni”!
Nie rozstaje się z aparatem fotograficznym i całe szczęście, bo spod jej prawej wychodzą najlepsze zdjęcia na świecie! Aparat to tylko przyrząd, genialne ma oko, wskazujący, cała jest zresztą genialna i na dodatek, piękna:-)

O sobie pisze „Jestem ogromną szczęściarą, ponieważ udaje mi się w życiu połączyć wszystkie moje pasje, fotografikę, warsztaty plastyczne, biżuterię”. Dyplomowana z zakresu fotografii artystycznej. Autorka wielu wystaw, autorskich warsztatów, autorka publikacji.

Ola, Żona Marcina, Mama Ewki i Igi, jej uśmiech rozświetla cały świat, a obrazy kształtują w błyskotliwym oku.

kasia-h

Kasia…

…zdolne dłonie, ciepłe serce oraz charakter niebywałej cierpliwości… Choć te słowa, to zbyt mało, żeby oddać w pełni obraz posiadanego przez nią pozytywnego ładunku energetycznego…Powściągliwa w swoim emocjach, natomiast bardziej spostrzegawcza w tym, co dotyczy relacji między ludźmi. Przyjemny rozmówca, uważny słuchacz…

Jeśli sądzisz, że Aniołowie nie stąpają po Ziemi, to Ona zaprzecza Twojej teorii! „Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te, które wymagają innego podejścia” Aleksander Wielki.

Żona Adama, Mama Tobiasza i Tymka, DUSZA człowiek!

kasia-k

Kasia…

… kobieta – fenomen, silna, pracowita, utalentowana!

Pamiętacie Irenę Kwiatkowską, odtwórczyni roli Kobiety Pracującej w polskim serialu „Czterdziestolatek” to jest jej następczyni, przy czym nasza Kasia, ma ogromne poczucie humoru, ciągle się śmieje i jest prześliczna. Zaraża optymizmem i serdecznością, nie straszny jej megaskwar, nie straszny jej ziąb i mróz, niczego się nie boi i do wszystkiego podchodzi ze zdrowym dystansem. Kasia na prezydenta USA!!!

Ogrodnik z wykształcenia, gospodyni i opiekunka domowego ogniska. Profesjonalnie szyje, czesze, wychowuje !
Kasia, Żona Grzesia, Mama Juliusza i Zuźki, Córka, Siostra swych Braci, Szwagierka, Przyjaciółka, Sąsiadka całej okolicy! Więcej takich Ludzi!

kasia-s

Kasia…

…dziewczyna jak Promyk Słońca, ciepło bije z jej wnętrza, mądra, śliczna, opanowana, ostoja cierpliwości i wyważonych spostrzeżeń, niebywale skromna. Umysł ścisły, ekonomista, realistka, ale mimo to Jej uśmiech rozświetla każdy zachmurzony dzień, sytuację, temat … Działa cichutko, za to skutecznie i z efektem, przede wszystkim Mama Bartusia, Córka, Przyjaciółka, Najpiękniejsze Oczy Montowni.

Ania

Ania…

Pani Ania dla niektórych, szczególnie dla tych w szkolnych ławkach.

Kobieta orkiestra, nieprzeciętna, stymulatorka, dawczyni serdeczności i wzruszeń. Artystyczna, niespokojna i niepokorna dusza, wszechstronna, kipiąca entuzjazmem i wiarą w człowieka – i tego malutkiego jak i już dojrzałego, siłaczka, propagatorka kultury, manufaktura radości. Uzdolniona, kochająca teatr, przekaz ruchowy i słowny, stworzona dla sceny! Kto jej nie widział w akcji, wiele traci!

Autorka tekstów, opowieści i opowiadań, Astrid też była po trzydziestce gdy zaczęło się o niej robić głośno!

Nasza lubliniecka Astrid!

adam

Adam….

„Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego, co masz … zrób, co możesz”

Pełen temperamentu oraz entuzjazmu do życia i otaczającej go rzeczywistości. Konkretny, zdecydowany oraz szanujący swój czas i innych. Jak mawiał Albert Einstein „Znam wielu ludzi znających sposoby na zabijanie czasu, ale ani jednego, który potrafiłby go wskrzesić.” Kreatywny z ogromnym poczuciem humoru i dystansu do samego siebie. Jak sam mówi, „…chętnie z każdym porozmawiam… ”

Mąż Kasi, Tata Tobiasza i Tymka,Kumpel, Przyjaciel, Brat.

jakub

Kuba…

…człowiek żyjący sportem, o ile zwyczajny człowiek nie mógłby żyć bez powietrza, On umarłby bez ruchu. Lider, jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dyscyplin sportowych, pedagog z zawodu i z zamiłowania, żadna trudność to nie trudność, sport to zdrowie (od pacholęcia) to jego dewiza. Z powodzeniem prowadzi zajęcia z najnajami, jak i z przyszłymi mamami. Wychowanie fizyczne to jego PASJA !

Jakub, Syn, Kumpel, Przyjaciel!

mariusz

Mariusz…

…Jesteście na diecie to nie czytajcie. TUTAJ NAJSŁODSZA STRONA Montowni!
Specjalny cukier trafia do naszego Wujka Waty. To cukier najsłodszy i z fabrycznie pakowaną miłością, tak jak On sam!
Najfajniejszy i najsympatyczniej kojarzony przez dzieci mieszkaniec Lublińca i okolic.

Mariusz, Syn, Przyjaciel, Wujek, do rany przyłóż, kochamy Ciebie, kochamy Twoją Cukrową Watę.

pawel

Paweł…

… człowiek z żelaza, nic Go nie złamie, zdystansowany do otoczenia, trafił do Lublińca, z…Lublina;-) A z Lublińca do Koszęcina, gdzie cudna cisza spowijająca i wysokiej jakości folklor:-) Człowiek wielobranżowy, zakręci, naprawi, złoży, zmontuje, pojedzie, załatwi, posprząta, odprowadzi.

Paweł, Mąż Kasi, Tata Kubusia, Zięć, Kumpel, Złota Rączka.

 

marek

Marek…

…nasz najmłodszy montowski „narybek”. Młody, zdolny i trochę gniewny – ale tylko w swych powieściach.
Na co dzień przesympatyczny, z zadziornym uśmiechem. Swoją pierwszą opowieść napisał w wieku…8 lat i robi to z powodzeniem nadal!

Pracuje w formie wolontariatu odkąd pamięta, z niepełnosprawnymi, z dziećmi (obecnie w świetlicy środowiskowej). Uwielbia niszową, alternatywną muzykę, przepięknie rysuje (tak został „odkryty”, co nie Marku?). W stowarzyszeniu piastuje od niedawna rolę redaktora (bloga, gazetki, funpage fb).

Marek, Syn, Brat, Przyjaciel, Bratnia Dusza.